Zpět na web Karlových Varů

Jazzfest Karlovy Vary - Sokolov 2018

Jazzfest Karlovy Vary - Sokolov 2018
Organizace: Infocentrum - Karlovy Vary
Kategorie: Hudba | Music
Různé žánry | Various genres
Účinkují:
Mirka Novak & Ivan Audes Trio (USA, CZE)
Steve Clarke Trio (USA, DEU)
Jazz Fancies (CZE)Úvod k hlavnímu festivalovému dění se odehraje v 22. září v karlovarském Slash Baru, kde vystoupí v Americe působící česká soulová zpěvačka nezdolné energie Mirka Novak & Ivan Audes Trio. Trio vede vynikající bubeník Ivan Audes, spolu s ním se představí mladá, velmi talentovaná baskytaristka Emilie Bauerová a výtečný pianista Erich Ciompa.

Poté vystoupí Steve Clarke Trio v čele s vynikajícím americkým baskytaristou Stevem Clarkem, jenž se v Karlových Varech v minulosti již několikrát představil - rovněž s trumpetistou Lacem Deczim. Stejně jako americký, původem rakouský klavírista a hráč na klávesové nástroje Walter Fischbacher, který na JazzFestu vystupoval s různými formacemi. Trio s nimi tvoří mladý německý bubeník Richard Muenchhoff.

Závěr koncertu bude patřit "téměřdomácí" formaci Jazz Fancies. Vedle saxofonisty a lídra Milana Krajíce, zpěvačky Petry Brabencové a bubeníka Milana Krajíce jr. pochází většina devítičlenné formace ze zdejšího jazzového podhoubí. Repertoár skupiny tvoří vlastní kompozice, ale i převzaté skladby bez žánrového omezení v aranžích Milana Krajíce.
Datum Den Čas Místo konání
Žádné záznamy

Vstupenky - Karlovy Vary  |  Vstupenkový systém Colosseum  |  Copyright © 2013 Perfect System, s.r.o.

Nahoru