Zpět na web Karlových Varů

Vídeňský ples

Vídeňský ples
Organizace: Infocentrum - Karlovy Vary
Kategorie: Ostatní | Other
Ples | Ball
Zveme Vás na jedinečný večer plný dobré zábavy, svižné hudby a poutavých vystoupení!

Roční plesový kalendář v Karlových Varech doplní nová elegantní společenská akce - první Vídeňský ples v Karlových Varech 16. března 2019.

Slavní umělci, zástupci z oblasti hospodářství a politiky i všichni nadšení milovníci tance se tento večer setkají v působivém Grandhotelu Pupp***** v srdci Karlových Varů, v České republice.

Ples oživuje úctyhodnou tradici vídeňských plesů v zahraničí, zaměří pozornost na bohatou rakouskou kulturu a zpřístupní ji i do budoucna. Zábavný program večera jistě ocení milovníci rakouské operní scény i ti, kteří rádi tančí za doprovodu hudby symfonických a jazzových orchestrů.

Během plesu budou mít hosté příležitost sledovat strhující vystoupení Konstantina a Nadji Panchenko, současných rakouských mistrů v párovém společenském tanci. Kromě toho bude znít celý večer hudba symfonických a jazzových orchestrů. O půlnoci Vás očekává ohnivá vídeňská půlnoční čtverylka pod vedením rakouského choreografa Andreie Chitu! Naše hosty provede večerem Sopranistka Marcela Cerno. Čekají na Vás mnohá překvapení!
Datum Den Čas Místo konání
16.03.2019
sobota 20:30 GH Pupp Slavnostní sál, Karlovy Vary

Vstupenky - Karlovy Vary  |  Vstupenkový systém Colosseum  |  Copyright © 2013 Perfect System, s.r.o.

Nahoru